PATCHWORK KIÁLLÍTÁS 2023

PATCHWORK KIÁLLÍTÁS 2023

Patchwork kiállítás az Inkeyben.

Iskolánk galériájának jelenlegi kiállítása különleges, mert tanítónk Pintér Lászlóné Vali néni és baráti körének alkotásai tekinthetők meg. A több mint húsz éve működő csoport tagjai patchwork technikával textilanyagokból készítenek rendkívül változatos használati- és ajándéktárgyakat. A bemutatón terítők, falvédők, babák, játékok, táskák, karácsonyi asztali díszek is megtalálhatók. Reméljük, hogy a kiállítás a gyermekek számára motiváló hatással bír, felkelti érdeklődésüket a kézművesség ezen ága iránt. A egyedi alkalmat alsó tagozatos diákjaink színvonalas műsora és Horváthné Gerencsér Edit megnyitó beszéde tette még színesebbé.

Kapcsolódó galéria

PATCHWORK KIÁLLÍTÁS 2023

Pályázatok

Örökös Boldog Iskola
Aktíviskola
Fenntarthatósági témahét
Örökös ökoiskola
Okosan a pénzzel
Határtalanul logo