XVI. GERGELY-NAPI MŰVÉSZETI FESZTIVÁL 2023

XVI. GERGELY-NAPI MŰVÉSZETI FESZTIVÁL 2023

A Palini Gyöngyvirág Tánccsoport a regionális XVI. Gergely-napi Művészeti Fesztiválon néptánc kategóriában arany minősítést kapott. Felkészítő: Horváth Eszter. Az Inkey Drámacsoport drámajáték kategóriában arany minősítést szerzett. Felkészítő: Lippai Zita. Gratulálunk!

László Dóra, Kövér Anna Sára kiemelkedő szerepléséért különdíjban is részesült. A legjobb szereplő díjat Török Nóra érdemelte ki. Vers-és prózamondás kategóriában Németh Noémi és Török Nóra 3. osztályos tanulóink arany minősítéssel büszkélkedhetnek. Képzőművészeti kategóriában Horváth Izabella valamint Szatai Laura 3. osztályos tanulók A tenger csodálatos világa című alkotásukkal 3. helyezést értek el. Képzőművészeti kategóriában Fazekas Réka, Schauta Barnabás 3. osztályos tanulóink különdíjat érdemeltek ki. Iparművészeti  kategóriában  Németh Noémi és Kovács Rebeka 3.osztályos tanulóink bronz minősítést kaptak. Felkészítő: Lippai Zita.

Kapcsolódó galéria

XVI. GERGELY-NAPI MŰVÉSZETI FESZTIVÁL 2023

Pályázatok

Örökös Boldog Iskola
Fenntarthatósági témahét
Edia
Okosan a pénzzel
Örökös ökoiskola
Aktíviskola
Határtalanul logo